Revit LIFE⁺

zdravé starnutie, vitalita a dlhovekosť.

revit life+

Výživový doplnok s vysokým obsahom komplexu PHYTOREVIT, ktorý obsahuje extrakt z liečivej huby čaga, spermidín, kolagénové peptidy a kyselinu hyalurónovú.

Zdravé starnutie a intenzívna regenerácia vďaka aktivácii AUTOFÁGIE!

Mladé telo má obrovskú schopnosť regenerácie a uzdravovania. S pribúdajúcim vekom však telo prestáva prirodzene produkovať niektoré životne dôležité látky, vrátane kyseliny hyalurónovej, kolagénu a spermidínu, a tak telo začína starnúť.

V dôsledku toho už regeneračné procesy v tele nemôžu prebiehať tak efektívne. Bunky sú zaťažené nánosmi v dôsledku zníženej aktivity autofágie. V dôsledku toho bunky strácajú svoju schopnosť fungovať, čo môže viesť k chorobám súvisiacim s vekom, ako sú Alzheimerova choroba, problémy s kĺbmi alebo kardiovaskulárne ochorenia. Koža a spojivové tkanivo strácajú pružnosť a vlhkosť a dochádza k starnutiu kože.

Dopĺňanie telu vlastných látok, ktoré sa v starobe už dostatočne neprodukujú, môže podporiť zdravé starnutie a dlhý život a umožniť vitalitu a pohyblivosť aj vo vyššom veku!

Výhody

  • Prírodný doplnok stravy pre podporu dlhovekosti
  • Výťažok z huby Chaga Vital
  • Podporuje autofágiu
  • Kyselina hyalurónová a kolagénové peptidy
  • Unikátne tekuté zloženie
  • Účinná absorpcia a najvyššia biologická dostupnosť
  • Antioxidačné a protizápalové účinky.
  • Podporuje imunitný systém.

Kyselina hyalurónová a kolagén

Kyselina hyalurónová napína kožu a spojovacie tkanivo, udržuje pružnosť chrupavky a premazáva kĺby. Je základnou súčasťou synoviálnej (kĺbovej) tekutiny.

Kolagén je najrozšírenejší štrukturálny proteín v ľudskom tele a tvorí základnú kostru kože, kostí, šliach a chrupaviek. Dodáva pokožke pevnosť a pružnosť. Keď kyselina hyalurónová a kolagén spolupracujú, môže vzniknúť harmonická kombinácia, ktorá dokáže zvnútra hydratovať pokožku a zároveň zlepšiť jej štruktúru a pružnosť.

Čaga

Obsahuje viac ako 200 rôznych biologicky aktívnych látok, ktoré majú rôzne pozitívne účinky na zdravie. Používa sa tradične na podporu zdravia v rôznych kultúrach, ako je Čína, Kórea, Japonsko a škandinávske krajiny. Početné nové štúdie naznačujú, že čaga má silné protizápalové a antioxidačné účinky, môže poskytovať užitočnú podporu pri cukrovke a má aj stimulačný účinok na imunitný systém.

Spermidín

Je jedným z najsilnejších prírodných spúšťačov autofágie, čo je telu vlastný účinný očistný program. Škodlivé odpadové produkty v bunkách sa rozkladajú a bunky sa čistia. Autofágia je telu vlastný mechanizmus proti starnutiu, pri ktorom sa obnovujú chybné a nefunkčné bunky.