výživové doplnky pre ľudí.

hyalutidin hc aktiv klbova vyziva

Hyalutidin® HC Aktiv

Výživový doplnok novej generácie unikátny svojim Hyaluron-Chondroitin-Komplexom (HCK), s efektom vnútro-kĺbovej aplikácie. Je určený ako prevencia opotrebenia kĺbov, následného vzniku artrózy alebo k zabráneniu jej ďalšieho rozširovania.

HCK obsahuje výživový komplex, ktorý je kombináciou kyseliny hyalurónovej a chondroitín sulfátu. Tieto dve základné zložky tekutiny dopĺňajú prírodné zdroje synoviálnej tekutiny v tele. Výživový doplnok je dodávaný v podobe chutného a ľahko požiteľného sirupu na pitie.

MyoSedam®

Výživový doplnok na rastlinnej báze určený na podporu aktivácie a regenerácie svalových vlákien. Jeho unikátne prírodné zloženie stimuluje svalové vlákna a urýchľuje ich regeneráciu tromi spôsobmi. Aktiváciou mitochondrií vo svalových bunkách zvyšuje tvorbu adenozín-tri-fosfátu (ATP). Zrýchlením nervových impulzov v nervových zakončeniach svalov zvyšuje svalové kontrakcie a podporuje silový výkon. Urýchľuje vyplavovanie kyseliny mliečnej zo svalových buniek.
myosedam

TendoSedam®

Doplnok výživy na udržanie pružnosti a správneho fungovania šliach a spojivového tkaniva. Podporuje dostatočné vylučovanie maziva medzi šľachou a plášťom šľachy čo zabezpečí lepšiu pružnosť, pohyblivosť a tým sa opotrebovanie znižuje. Vhodné ako prevencia (nie len pre športovcov), pri zápaloch aj po úrazoch a operáciách šliach a väzov.

tendosedam
tebexerol

Tebexerol® Immunoxel

Výživový doplnok na rastlinnej báze so širokospektrálnymi účinkami na posilnenie imunity (humorálna a bunková imunita, vrodená imunita, regenerácia, protizápalové a protiradiačné účinky). Pôsobí na špecifickú imunitu, čo umožňuje zameranie sa na reguláciu bunkovej a humorálnej imunity. Tento produkt je vhodný najmä v prípadoch, ak sú pri liečbe podávané antibiotiká a iné imunosupresíva. Normalizuje počet lymfocytov a zloženie ich subpopulácií, funguje ako regulačný mechanizmus imunity, reguluje jej činnosť a produkciu monokinov a lymfokinov, normalizuje funkciu tvorby protilátok podľa typu imunoglobulínu.
virexerol

Virexerol®

Výživový doplnok na rastlinnej báze účinný najmä pri vírusových a infekčných ochoreniach. Podporuje obranyschopnosť organizmu. Posilňuje vrodenú aj získanú imunitu. V priebehu ochorenia / infekcie zmierňuje príznaky a celkový priebeh ochorenia a urýchľuje regeneračné procesy. Normalizuje počet lymfocytov a zloženie ich subpopulácií (pomer T-pomocných a T-supresorových buniek), regulačné mechanizmy imunity, reguluje ich aktivitu a produkciu monokínov a lymfokínov, normalizuje funkciu tvorby protilátok podľa typov imunoglobulínov. Pôsobí na špecifickú imunitu, ktorá umožňuje zamerať sa na zvýšenie regulácie bunkovej a humorálnej imunity, zvlášť vhodné pre prípady, keď sú nasadené antibiotiká a iné imunosupresíva.

Revit Life+

Výživový doplnok na rastlinnej báze, ktorý spomaľuje starnutie vďaka vysokým dávkam komplexu PHYTOREVIT.

Obsahuje extrakt z liečivej huby čaga, spermidín, kolagénové peptidy a kyselinu hyalurónovú.

Revit Night

Výživový doplnok na rastlinnej báze s obsahom melatonínu a spermidínu na podporu lepšieho spánku a aktiváciu procesu autofágie.